Даниїл Болдирев – срібний призер чемпіонату Європи-2019 зі скелелазіння в швидкості

4-6 жовтня в місті Единбург (Велика Британія) відбувся чемпіонат Європи зі скелелазіння, який зібрав близько 200 учасників із 20 країн.

За підсумками боротьби серед чоловіків в дисципліні «швидкість» срібним призером став представник Донецької області та України – заслужений майстер спорту, чемпіон світу Даниїл Болдирев.

У кваліфікації час нашого спортсмена склав 5,963 секунди, у 1/8 фіналу був український забіг – Даниїл переміг Ярослава Ткача (6,066 с), у 1/4 фіналу Болдирев вибив із боротьби італійця Людовико Фоссалі (5,878 с), а в півфіналі був кращим за чеха Яна Криця (6,977).

У вирішальній дуелі з росіянином Владиславом Деуліним Даниїл, на жаль, зробив прикру помилку, чим втратив майже цілу секунду – 6,880 проти 5,900.

Нагадаємо, у 2019 році Болдирєв також став переможцем Кубку Європи зі скелелазіння, що відбувся 2 травня в місті Інсбрук (Австрія).