Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Донецький скелелаз Данило Болдирєв став чемпіоном світу з новим рекордом швидкості

3 8 по 14 вересня в іспанському місті Хіхон відбувся чемпіонат світу зі скелелазіння, який проходив серед дорослих спортсменів у дисциплінах трудність та швидкість.

Усього участь у світовому спортивному форумі взяли 56 спортсменів, які представляли 19 країн.

Серед учасників змагань був і 22-річний донеччанин, майстер спорту України міжнародного класу Данило Болдирєв. У дисципліні швидкість наш спортсмен пройшов усі раунди змагання з найкращим результатом за часом серед своїх суперників та став чемпіоном світу! Окрім того, Данило встановив новий світовий рекорд швидкості у фінальному забігу – 5,60 секунд! А це на 13 мілісекунд швидше, ніж попередній світовий рекорд, встановлений 31 серпня чеським скелелазом Лібором Хрозою.

Наставником Данила Болдирєва з 8-ми років є Заслужений тренер України Анна Михайлівна Філенко. У 2011 р. Болдирєв уперше в історії українського скелелазіння завоював 2 і 3 місця на чемпіонаті світу, а також став абсолютним чемпіоном світу серед юніорів. У 2012 р. він завоював 2 місце в Кубку світу у Китаї та 1 місце у фіналі Кубка світу в Кореї. У 2013 р. посів 4 місце на IX Всесвітніх іграх (м. Калі, Колумбія), 3 місце на Чемпіонаті Європи (Франція).

Управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації щиро вітає спортсмена і його тренера з високим спортивним досягненням і бажає яскравих перемог на майбутніх змаганнях!

 
16.09.2014

Новини

 

Плани заходів на термін
з 01.07 по 12.07.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах