Костянтин Іноземцев - бронзовий призер міжнародного турніру з кіокушинкай карате «Batumi Open – Caucasus Cup»

З 28 по 30 вересня в місті Батумі (Грузія) відбувся міжнародний турнір з повноконтактного карате «Batumi Open – Caucasus Cup» серед юніорів, чоловіків та жінок в розділі «куміте».

За звання найкращих змагалися понад 100 представників семи країн світу: Грузії, Азербайджану, Вірменії, Казахстану, Литви, Греції, України.

Донецьку область на змаганнях представили досвідчені спортсмени - Костянтин Іноземцев і Роман Чугунков - неодноразові переможці всеукраїнських та призери міжнародних змагань.

За підсумками боротьби Роман Чугунков дойшов до 1/4 фіналу, але у другому доповненні, домінуючи над супротивником, суддівським рішенням поступився господарю чемпіонату, спортсмену збірної команди Грузії Лаше Шантадзе.

Костянтин Іноземцев впевнено посів третє призове місце, виборовши бронзову нагороду турніру.

Додамо, що організатором змагань виступили Міністерство молоді та спорту Грузії та Грузинська національна федерація повноконтактного карате.