Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Визначено кращих спортсменів та тренерів Донецької області в червні 2019 року

Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації щомісячно підбиває підсумки виступів атлетів регіону на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Згідно Положення, по закінченню червня 2019 року визначено кращих спортсменів та тренерів місяця за трьома категоріями: з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту серед осіб з інвалідністю.

 

 

 

1) Олімпійські види спорту:

Кращий спортсмен – Поздняков Олексій Олександрович, майстер спорту України з легкої атлетики, переможець ІІ Європейських ігор у змішаній комбінованій естафеті 800-600-400-200 м та в командних змаганнях у складі збірної України.

Кращий тренер – Марченко Михайло Степанович, заслужений тренер України з легкої атлетики.

 

 

 

2) Неолімпійські види спорту:

Кращий спортсмен – Терещенко Ганна Юріївна, майстер спорту України міжнародного класу з ушу, триразова чемпіонка світу з ушу (традиційні комплекси) серед дорослих.

Кращий тренер – Болдирєв Віталій Іванович, заслужений тренер України з ушу.

 

 

 

 

3) Види спорту серед осіб з інвалідністю:

Кращий спортсмен – Коюда Ярослав Миколайович, майстер спорту України міжнародного класу з академічного веслування серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, бронзовий призер Кубку світу з академічного веслування у класі PR2 Mix1x (одиночний човен).

 

Відзначимо, що спортивний тандем Ганни Терещенко та Віталія Болдирєва неодноразово отримував визнання раніше: у травні та жовтні 2017 року, у березні та жовтні 2018 року, у квітні 2019 року. Ярослав Коюда був кращим представником видів спорту серед осіб з інвалідністю Донеччини в травні та червні 2017 року, у вересні 2018 року.

10.07.2019

Новини

 

Плани заходів
з 19.10 по 25.10.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах