Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Підсумки першого тижня місячника облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота» на Донеччині

З 1 по 30 квітня за традицією, яка триває з 2007 року, у містах, районах та об’єднаних територіальних громадах Донецької області проводяться заходи в рамках Всеукраїнського місячнику «Спорт для всіх – спільна турбота». Їх метою є підготовка спортивної бази до весняно-літнього періоду, приведення в належний стан спортивних майданчиків.

Участь у заході беруть різні верстви населення, органи місцевої влади і місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації усіх форм власності, органи самоорганізації населення, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Залучаються кошти місцевих бюджетів та позабюджетні кошти.

За даними Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», за перший тиждень місячника відремонтовано 261 об’єкт: 152 майданчики, які знаходяться на балансі учбових закладів, 78 спортивних споруд за місцем проживання (без об’єктів навчальних закладів) та 31 спортивна споруда в місцях масового відпочинку населення. Активно долучилися до місячника в містах Маріуполь, Покровськ, Слов’янськ, у Олександрівській ОТГ, а всього в регіоні учасниками заходу вже стали близько 3000 осіб.

5 квітня в Краматорську наочний приклад для своїх колег на місцях та всіх мешканців Донеччини продемонстрували працівники управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, які довели до ладу спортмайданчик, розташований у дворі біля свого офісу (вул. Машинобудівників, 23).

Запрошуємо долучитися до місячника облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота» всіх, хто небайдужий до здорового способу життя і рухової активності! Власними руками ми створюємо для себе умови для щоденних занять фізичною культурою та спортом!

 
 
 
10.04.2019