У Ясинуватій ветерани футболу зіграли на Меморіалі Олексія Карцева

28.05.2014 У Ясинуватій ветерани футболу зіграли на Меморіалі Олексія Карцева

У Ясинуватій відбувся традиційний футбольний турнір пам’яті Олексія Карцева – ветерана Великої Вітчизняної війни, лауреата Державної премії СРСР, почесного мешканця міста.

Читати далі...

У Маріуполі визначився володар Кубка Перемоги з футболу 2014 року

26.05.2014 У Маріуполі визначився володар Кубка Перемоги з футболу 2014 року

У фіналі турніру, який пройшов 24 травня, зустрілися команди «Азовсталь» і «Портовик»

У Артемівську відбувся турнір зі стрітболу

26.05.2014 У Артемівську відбувся турнір зі стрітболу

Учасниками турніру стали 10 команд з Артемівська, Часів Яру і Дзержинська загальною чисельністю 40 осіб.

У Жданівці пройшли міські шкільні змагання з баскетболу

26.05.2014 У Жданівці пройшли міські шкільні змагання з баскетболу

У змаганнях взяли участь збірні команди загальноосвітніх шкіл № 1 та № 2.

Докучаєвські школярі змагалися в міні-футболі

26.05.2014 Докучаєвські школярі змагалися в міні-футболі

Учасниками міських змагань у Докучаєвську стали школярі 5-8 класів.

У Донецьку відбувся чемпіонат області з велоспорту маунтенбайку

26.05.2014 У Донецьку відбувся чемпіонат області з велоспорту маунтенбайку

Учасниками змагань стали 60 спортсменів із 6 міст Донецької області.

26.05.2014 У Ясинуватій пройшов Всеукраїнський юнацький турнір з дзюдо пам’яті Віктора Пруднікова

У змаганнях взяло участь 125 спортсменів з 5-ти регіонів України.

26.05.2014 Спортсмени Донеччини завоювали 6 медалей на чемпіонаті України з греко-римської боротьби

З 21 по 23 травня в Запоріжжі пройшов чемпіонат України з греко-римської боротьби серед чоловіків.

Донецьк прийме чемпіонат світу з хокею 2015 року

26.05.2014 Донецьк прийме чемпіонат світу з хокею 2015 року

На Конгресі Міжнародної федерації хокею право прийняти чемпіонат світу в дивізіоні A1 було довірено Донецьку.

Донецькі тенісисти стали призерами чемпіонату України до 14 років

25.05.2014 Донецькі тенісисти стали призерами чемпіонату України до 14 років

З 17 по 25 травня в місті Буча (Київська область) пройшов чемпіонат України з тенісу до 14 років.

У Донецьку відбувся дитячий тенісний турнір до 10 років «Надія-2»

25.05.2014 У Донецьку відбувся дитячий тенісний турнір до 10 років «Надія-2»

Учасниками змагань стали 23 юних спортсмена з Донецька, Макіївки та Ясинуватої.

25.05.2014 Ігор Радівілов став другим в опорному стрибку на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики

На чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики в Софії (Болгарія) Ігор Радівілов завоював срібну медаль в опорному стрибку.

У Донецьку визначали кращих легкоатлетів області

25.05.2014 У Донецьку визначали кращих легкоатлетів області

23 травня в Донецьку на РСК «Олімпійський» відбулися змагання чемпіонату області з легкої атлетики, учасниками яких стали 260 спортсменів із міст Донеччини.

25.05.2014 Ігор Радівілов завоював «бронзу» в командній першості на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики

У столиці Болгарії Софії проходить чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики.

Сторінки: 1... 964 965 966 967 968 969 970 971 972 973 ...1098