04.05.2016 У Маріуполі відбувся зональний етап обласної спартакіади серед допризовної молоді

Учасниками змагань стали збірні команди Великоновосілківської гімназії і Маріупольського будівельного коледжу.

Читати далі...

Шахістка з Краматорська стала чемпіонкою України серед дівчат до 16 років

04.05.2016 Шахістка з Краматорська стала чемпіонкою України серед дівчат до 16 років

У Вінниці проходив фінальний турнір чемпіонату України з класичних шахів серед дівчат до 16 років.

Ігор Радівілов здобув дві «бронзи» ​​на етапі Кубка світу

04.05.2016 Ігор Радівілов здобув дві «бронзи» ​​на етапі Кубка світу

З 27 квітня по 2 травня в Осієку (Хорватія) проходив етап Кубка світу зі спортивної гімнастики.

Вітання з Великоднем і Першотравнем

01.05.2016 Вітання з Великоднем і Першотравнем

Начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик вітає колег зі святами.

У Бахмуті відбулися традиційні змагання серед школярів «Старти надій»

30.04.2016 У Бахмуті відбулися традиційні змагання серед школярів «Старти надій»

До їх програми входили: метання м’яча, вис на перекладині, стрибки в довжину, біг 60 м, естафета 4х100 м, вправа на прес.

30.04.2016 Маріупольчанка здобула 4 медалі на чемпіонаті України з плавання серед ветеранів

23-24 квітня в Дніпропетровську проходив чемпіонат України з плавання серед ветеранів (Мастерс).

Шахісти Донеччини з вадами зору виступили на чемпіонаті України

30.04.2016 Шахісти Донеччини з вадами зору виступили на чемпіонаті України

З 19 по 28 квітня в Івано-Франківську проходив чемпіонат України з шахів серед спортсменів з вадами зору.

Бахмут прийняв фінал обласних змагань «Олімпійське лелеченя»

30.04.2016 Бахмут прийняв фінал обласних змагань «Олімпійське лелеченя»

Цього року в змаганнях брали участь 7 команд: з Костянтинівки, Краматорська, Бахмута, Слов’янська, Костянтинівського, Бахмутського та Слов’янського районів.

Євген Тамчі отримав «золото» на Кубку світу з важкої атлетики

29.04.2016 Євген Тамчі отримав «золото» на Кубку світу з важкої атлетики

У Токіо (Японія) пройшов Кубок світу з важкої атлетики серед ветеранів спорту.

У Краматорську відбулися змагання з шашок серед людей з інвалідністю

29.04.2016 У Краматорську відбулися змагання з шашок серед людей з інвалідністю

У спортивному заході брали участь спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та загальними захворюваннями – переселенці області та слухачі ДМЦПРІ.

У Маріуполі змагалися спортсмени із собаками

29.04.2016 У Маріуполі змагалися спортсмени із собаками

Учасниками змагань стали участь 23 спортсмени з Маріуполя та Бердянська зі своїми вихованцями.

У Добропіллі пройшла першість міста з волейболу серед ЗОШ

29.04.2016 У Добропіллі пройшла першість міста з волейболу серед ЗОШ

У змаганнях взяли участь команди гімназії, НВК № 3, НВК № 4, НВК-ліцею, НВК № 7, ЗОШ № 19, ЗОШ-інтернату, усього – 145 осіб.

29.04.2016 Підсумки місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» за тиждень з 18 по 24 квітня

На Донеччині триває проведення щорічного обласного огляд-конкурсу Всеукраїнського місячника облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота».

Сторінки: 1... 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 ...1092