Скарбничка Донеччини поповнилась медалямі чемпіонату України зі спортивних танців у Трускавці

З 15 по 18 березня в місті Трускавець (Львівська область) відбувся чемпіонат України зі спортивних танців «Yuventa dance open cup - 2019» (латиноамериканська і європейська програми).

У змаганнях взяли участь спортсмени з Трускавця, Стрия, Дрогобича, Луцька, Івано-Франківська, Тернополя, Києва, Одеси, Южного, Кам’янського, Краматорська, Слов’янська.

Вдало виступили спортсмени Донецької області – вихованці танцювального клубу «Four Step» (м. Слов’янськ) під керівництвом Тетяни Хіміон, які здобули дві золоті нагороди і одну срібну.

«Золото»: Тимур Кропачов - Мілана Єфремова (загальний залік), Микита Кряжев - Майя Олексенко (європейська програма).

«Срібло»: Григорій Агулов - Мілана Ванесова (загальний залік).

Також варто відзначити гідний виступ спортивних пар: Денис Хіміон - Дар’я Заводовська (V місце, латиноамериканська програма); Михайло Чернов - Дар’я Писанець (VI місце, європейська програма).