Спортсмени Донеччини здобули 9 нагород на міжнародному турнірі з тхеквондо ВТФ «Діти України»

З 15 до 17 грудня в харківському Палаці спорту «Локомотив» пройшов XV міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ «Діти України».

У цьому році учасниками турніру стали близько 1000 спортсменів з України (20 областей), Росії (8 міст), Молдови, Білорусії та Болгарії.

Змагання обслуговували 40 суддів високої кваліфікації з України, Росії, Молдови та Білорусії.

На п’яти килимах змагалися юні тхеквондісти 1996-2005 років народження в 5 вікових категоріях: молодші діти, діти, кадети, юнаки та юніори. На турнірі були представлені найсильніші спортсмени, через те що вже в наступному році відбудеться ряд змагань найвищого рівня, учасниками яких вони можуть стати: чемпіонат світу серед кадетів, II Юнацькі Олімпійські ігри та чемпіонат світу серед юніорів.

Донецьку область на змаганнях представляли 40 спортсменів, які здобули 3 срібних та 6 бронзових медалей. У віковій категорії юнаки та юніори в активі спортсменів нашого регіону – 1 «срібло», у категорії кадети – 1 «срібло» і 1 «бронза», у категорії діти – 1 «срібло» та 5 «бронз».