У Покровську труімфували волейболістки Нікольського району

16 і 17 березня в місті Покровськ відбувся фінал чемпіонату Донецької області з волейболу серед жіночих команд сільських районів в програмі «Обласних сільських спортивних ігор - 2019».

У змаганні за коловою системою взяли участь п’ять команд - з Нікольського району, Добропільського району, Слов’янського району, Мангушського району, Лиманської ОТГ.

Перемогу в чемпіонаті здобули волейболістки Нікольського району, які обіграли всіх суперниць. Срібні медалі у команди ГО «Лиманської МО ВФСТ «Колос», а бронзові - у команди Мангушського району. Четверте місце посіла команда Слов’янського району, п’яте - команда Добропільського району.