Особистий чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування пройшов у Діброві

16 і 17 березня у селі Діброва Лиманського району відбувся чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування в особистій першості.

У змаганнях взяли участь 126 спортсменів з міст Лиман, Слов’янськ, Дружківка,  Краматорськ, Торецьк, Сєвєродонецьк. Програму змагань склали пошук контрольних пунктів на місцевості в заданому напрямку (класика) та заданий напрямок (спринт 1,5-2 км).

Чемпіонками Донецької області стали Валерія Бритченко, Оксана Третьяк, Анастасія Василенко (м. Бахмут, вихованки клубу «Пошук», тренер Володимир Науменко). Бахмутчанки Аріна Штепа і Катерина Третьяк стали призерками.

Переможців і призерів чемпіонату нагороджено дипломами та медалями управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.