П’ять нагород Кубку України з боротьби самбо здобула збірна команда Донеччини в Луцьку

З 15 по 17 березня в місті Луцьк, базі обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, вже традиційно, третій рік поспіль відбувся Кубок України серед чоловіків і жінок з боротьби самбо.

Аби взяти участь у змаганнях, до столиці Волині прибули 230 спортсменів з 17 регіонів нашої країни. На урочистому відкритті змагань учасників привітали керівники турніру і почесні гості: головний тренер збірної команди України Михайло Руденко, головний секретар змагань Дмитро Коба, головний суддя Кубку України Роман Шміло, президент Національної федерації самбо України Вадим Рогач, президент Волинської обласної федерації самбо Анатолій Бондарєв.

Команду Донецької області склали 10 борців. Поєдинки тривали два дні поспіль. За результатами особистої першості наші спортсмени здобули гідний результат: п’ятеро стали переможцями і призерами змагань.

«Золоті» нагороди вибороли і посіли перші місця Захар Люлін (бойовий розділ, вагова категорія до 57 кг), Артур Саркісян (спортивний розділ, вагова категорія до 74 кг), Дмитро Стеценко (спортивний розділ, вагова категорія до 90 кг).

«Бронзовими» призерами стали Анатолій Самуйлов (спортивний розділ, вагова категорія до 48 кг) і Владислав Лебединський (спортивний розділ, вагова категорія до 100 кг).

Крім того, рейтингових балів команді приніс Артем Близнецов (спортивний розділ, вагова категорія до 100 кг), виборовши п’яте місце у своїй ваговій категорії.