Маріупольські спортсмени показали себе на Всеукраїнському турнірі з рукопашного бою

У Харкові відбувся Всеукраїнський турнір з рукопашного бою, учасниками якого стали спортсмени Донецької, Дніпропетровської, Одеської та Харківської областей.

Донецький регіон був представлений 35 спортсменами, серед яких виступали і 9 маріупольців – вихованців тренерів Олексія Юдіна та Максима Лещішака.

Микола Чешенко став володарем кубка за «Кращу техніку», Денис Юдін забрав до Маріуполя кубок «За кращі поєдинки турніру». Перемогу у своїх категоріях здобули Микита Кульков, Іван Гай, Євген Перепелиця. У списку призерів турніру виявилися Олександр Іванов, Микита Смирнов і Влад Серховець.

Як зазначили обидва наставника, успіхи спортсменів стали результатом наполегливості хлопців. Їх вміння прислухатися до порад тренера, аналізувати ситуацію по ходу поєдинку і стали тими факторами, які дозволили піднятися на п’єдестал пошани.

Даний турнір став завершальним у календарі змагань з рукопашного бою в 2013 році.