Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






У Слов’янську визначили чемпіонів Донецької області з вільної боротьби серед юніорів та юніорок

9 березня в Слов’янську в спортивному залі КПНЗ «Міська КДЮСШ» відбувся чемпіонат Донецької області з боротьби вільної серед юніорів та юніорок 1999-2001 років народження.

Змагання зібрали близько 70 спортсменів з міст Бахмут, Краматорськ, Лиман, Маріуполь, Слов’янськ і Торецьк.

Особливим моментом церемонії відкриття стало вручення посвідчення майстра спорту України з вільної боротьби представниці Слов’янська – Лоліті Волошиній, вихованці тренера Сергія Слєпушкіна.

Переможцями чемпіонату області у своїх вагових категоріях стали:

- серед юніорів:

57 кг – Микита Гончаров (Бахмут, тренери Максим та Андрій Єфремови),
61 кг – Микита Левус (Бахмут, тренери Максим та Андрій Єфремови),
65 кг – Микита Василенцев (Бахмут, тренери Максим Єфремов, Павло Губко),
70 кг – Андрій Сидич (Слов’янськ, тренери Микола Чурай, Віталій Жданов),
74 кг – Данило Бахеркін (Маріуполь, тренери Сергій Попов, Едуард Харачура),
79 кг – Євген Гофіч (Прохорівка, тренер Павло Котесов),
86 кг – Ілля Горустович (Маріуполь, тренери Сергій Попов, Микола Папуш),
92 кг – Іван Пахомов (Мирноград, тренер Віктор Рябовол),
97 кг – Олександр Саранов (Бахмут, тренери Максим та Андрій Єфремови),
125 кг – Вадим Моро (Маріуполь, тренери Сергій Попов, Павло Борисенко);

- серед юніорок:

50 кг – Софія Скачкова (Краматорськ, тренери Віктор Леончук, Євген Новомлинський),
53 кг – Катерина Ткаченко (Торецьк, тренер Олег Нікіфоров),
55 кг – Вікторія Варламова (Краматорськ, тренер Віктор Леончук),
57 кг – Лоліта Волошина (Слов’янськ, тренери Сергій Слєпушкін, Віктор Леончук),
59 кг – Валерія Ковальчук (Торецьк, тренер Олег Нікіфоров),
62 кг – Камілла Самишкіна (Торецьк, тренер Олег Нікіфоров),
65 кг – Анжела Левченко (Маріуполь, тренер Павло Борисенко),
68 кг – Орина Білоус (Торецьк, тренери Григорій Шепелєв, Наталія Нікітенко),
72 кг – Тетяна Крамчанінова (Торецьк, тренер Олег Нікіфоров),
76 кг – Анастасія Сотнікова (Торецьк, тренери Григорій Шепелєв, Тетяна Кондратенко).
 
 
 
14.03.2019