Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Відкритий Кубок Донецької області з карате зібрав у Слов’янську понад 200 каратистів Донецької і Харківської областей

10 березня в місті Слов’янськ, у спортзалі КПНЗ «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа», відбувся відкритий Кубок Донецької області з карате серед дітей, юнаків, юніорів, дорослих. Організатор турніру - філія Української федерації карате «Донецька обласна федерація карате» за підтримки управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

На урочистій церемонії відкриття спортивної наснаги учасникам побажали:
- президент Української федерації карате Сергій Левчук;
- народний депутат України Павло Кишкар; 
- заступник начальника - начальник відділу реалізації профільних програм управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Наталія Точилова;
- начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Слов’янської міської ради Олександр Міщенко;
- головний спеціаліст відділу фізкультурно-спортивної роботи управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Киричик;
- президент Донецької обласної федерації карате Олександр Чайка;
- головний суддя змагань Антон Ніколаєнко. 
Протягом дня за 81 комплект нагород в розділах «ката», «куміте», «командне ката» змагались понад 200 спортсменів зі Слов’янська, Бахмута, Волновахи, Дружківки, Костянтинівки, Краматорська, Курахового, Маріуполя, Мирнограда, Селидового (Донецька область), Харкова, Ізюма (Харківська область).
Мета змагань - відбір кращих спортсменів до збірної команди Донецької області для участі в Кубку України з карате, який у травні відбудеться в Києві. Нагадаємо, на сесії Міжнародного олімпійського комітету в 2016 році ухвалено рішення про включення карате до програми літніх Олімпійських ігор 2020 року.
 
10.03.2019