Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Ольга Саладуха – бронзова призерка чемпіонату Європи в Глазго

З 1 по 3 березня шотландське місто Глазго (Велика Британія) стало місцем проведення чемпіонату Європи з легкої атлетики в приміщенні, який став особливим для заслуженого майстра спорту України, бронзової призерки Олімпійських ігор-2012 у потрійному стрибку Ольги Саладухи.

Вперше за останні майже 5 років спортсменці Донецької області, вихованці заслуженого тренера України Анатолія Бойка, вдалося піднятися на п’єдестал міжнародних офіційних змагань. Після серпня 2014-го, коли вона святкувала перемогу на чемпіонаті Європи в швейцарському Цюриху, Ользі довелось пережити складний період реабілітації та відновлення, пов'язаний з травмою спини. І ось, у 2019-му, Саладуха повернулася до європейської топ-трійки.

У кваліфікації Ольга з першої спроби показала кращий результат не лише в сезоні, а й серед усіх учасниць – 14,40 м. А у фіналі дивним чином три її кращі спроби прийшлись на позначку 14,47 метрів. «Чому, чому, чому!? – поділилась емоціями Саладуха в коментарі організаторам змагань. – Мені складно сказати, як так могло статися, але це дуже незвичайно. Можливо, це через те, що я стрибала дуже близько до лінії доріжки. Якби потрапляла рівніше, то хто знає, як усе склалось би».

Виступ Ольги Саладухи в Глазго приніс їй бронзову медаль. Срібною призеркою з особистим рекордом (14,50 м) стала Параскеві Папахрісту з Греції, а «золото» з найкращим результатом сезону в Європі (14,73 м) здобула іспанка Ана Пелетейро.

«Добре повернутися після такої тривалої перерви. У мене були проблеми зі спиною і лікарі довго забороняли мені стрибати, але завдяки лікарям і фізіотерапевтам, сьогодні для мене був хороший день. Я навіть була щасливою просто бути тут. Сподіваюсь, більше мене не турбуватимуть ніякі проблеми, тому що я починатиму підготовку до Олімпійських ігор», - сказала Саладуха організаторам.

Зазначимо, що ще одна представниця Донецької області в Глазго, дебютантка чемпіонатів Європи у приміщенні Анна Красуцька, яка також спеціалізується в змаганнях з потрійного стрибка, посіла у фіналі 8 місце з кращою спробою на 13,95 м. Наставником Анни є заслужений тренер України Михайло Марченко.

03.03.2019

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах