Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Станіслав Оліферчик здобув «золото» міжнародних змагань зі стрибків у воду

З 14 по 17 лютого в німецькому місті Росток відбулись міжнародні змагання зі стрибків у воду – 25 серія FINA Diving Grand Prix Meeting, які зібрали спортсменів з 22 країн.

Донецьку область у складі збірної команди України гідно представив майстер спорту міжнародного класу Станіслав Оліферчик з Маріуполя, вихованець заслуженого тренера України Анатолія Голованя.

У стрибках серед змішаних пар на трампліні 3 метри наш спортсмен у дуеті з Вікторією Кесарь (Запорізька область) здобув перемогу з сумою балів 281.97. Українці випередили суперників з Японії на більш ніж 10 балів (271.20), а третю сходинку посіли представники Німеччини з результатом 268.80.

Загалом збірна України зі стрибків у воду посіла в Німеччині четверте командне місце із двадцяти восьми, при цьому перебуваючи не в найсильнішому складі. Ще одну нагороду – «бронзу» у стрибках з вишки 10 метрів серед чоловіків – до національної скарбнички приніс 13-річний Олексій Середа з Луганської області, наймолодший учасник «FINA Diving Grand Prix 2019».
 

 
 
19.02.2019