Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Ольга Саладуха покращила власний результат сезону

15 січня в легкоатлетичному манежі Київської міської ШВСМ відбулись традиційні змагання з бар’єрного та спринтерського бігу, присвячені пам’яті видатних наставників Миколи Батруха та Бориса Юшка. Утім, програма Меморіалу вже давно вийшла за межі лише бігових дисциплін. Ось і зараз разом зі спринтерами на старт вийшли майстри стаєрського бігу, а також стрибків.

Донецьку область на змаганнях представила заслужений майстер спорту з легкої атлетики, чемпіонка світу та Європи, бронзова призерка Олімпійських ігор 2012 року Ольга Саладуха.

У секторі з потрійного стрибка Ользі вдалося покращити результат, показаний трьома днями раніше на XXIV «Різдвяних стартах» (14.07 метрів), і підтвердити норматив на чемпіонат Європи у приміщенні, що відбудеться 1-3 березня в Глазго (Шотландія).

Цього разу з чотирьох спроб вдалими у неї виявилися дві, і стрибки підопічної заслуженого тренера України Анатолія Бойка вселяють оптимізм – 14.19 та 14.20 метрів. Більше того, 14.20 м наразі є другим результатом сезону у світі!

18.01.2019