Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Перспективним спортсменам Донеччини призначена обласна стипендія на 2019 рік

Відповідно до Положення про стипендії перспективним спортсменам Донецької області, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 13 лютого 2017 року № 134, враховуючи Протокол засідання комісії з відбору претендентів на призначення стипендій перспективним спортсменам Донецької області від 21 грудня 2018 року, з метою підтримки і стимулювання розвитку спорту вищих досягнень у регіоні затверджено список найкращих спортсменів Донеччини, які заохочуються обласними стипендіями.

Згідно із розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Олександра Куця від 28.12.2018 № 1569/5-18, атлети Донецької області отримуватимуть щомісячні стипендії, починаючи з 1 січня 2019 року.

Усього до списку стипендіатів увійшли 70 спортсменів: 40 з них представляють олімпійські види спорту (20 отримуватимуть стипендії у розмірі шести прожиткових мінімумів, 20 – у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів), 15 – неолімпійські види спорту і ще 15 – види спорту серед людей з інвалідністю (стипендії у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів).

Із повним переліком атлетів, які отримуватимуть стипендію в 2019 році, можна ознайомитися в прикріпленому файлі.

СПИСОК
перспективних спортсменів Донецької області
на призначення стипендій


з/п
Прізвище, ім’я
Досягнення в 2018 році
Стипендія для спортсменів з олімпійських видів спорту
у розмірі шести прожиткових мінімумів
1.
Бережна (Махіня) Аліна
член національної збірної команди України з боротьби вільної, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективна спортсменка
2.
Білостоцький Ростислав
член національної збірної команди України з боксу, чемпіон України
3.
Болдирєв Даніїл
член національної збірної команди України зі скелелазіння, 2 місце – Кубковий рейтинг 2018, 4 місце – світовий рейтинг 2018 (швидкість), перспективний спортсмен
4.
Джус Володимир
член національної збірної команди України з велосипедного спорту, дворазовий чемпіон України
5.
Зайцев Роман
член національної збірної команди України з важкої атлетики, чемпіон України
6.
Коростельов Владислав
член національної збірної команди України з боротьби греко-римської, чемпіон України
7.
Крилова Маргарита
член національної збірної команди України з триатлону, триразова чемпіонка України, чемпіонат Європи з акватлону – 5 місце
8.
Миколенко Марія
член національної збірної команди України з легкої атлетики, триразова чемпіонка України
9.
Митрофанов Віталій
член національної збірної команди України з важкої атлетики, чемпіон України серед юніорів та молоді, 4 місце – чемпіонат Європи серед молоді
10.
Нікулін Даніїл
член національної збірної команди України з велосипедного спорту, дворазовий чемпіон України
11.
Оліферчик Станіслав
член національної збірної команди України зі стрибків у воду, бронзовий призер чемпіонату Європи
12.
Пилипець Максим
член національної збірної команди України з боксу, бронзовий призер чемпіонату Європи
13.
Саладуха Ольга
член національної збірної команди України з легкої атлетики, триразова чемпіонка України
14.
Семенова Наталя
член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіонка України
15.
Смелик Сергій
член національної збірної команди України з легкої атлетики, чотириразовий чемпіон України
16.
Сухоруков Юрій
член національної збірної команди України зі стрільби кульової, чемпіон України
17.
Ткачук Вікторія
член національної збірної команди України з легкої атлетики, чотириразова чемпіонка України
18.
Хоцянівський Олександр
член національної збірної команди України з боротьби вільної, чемпіон України
19.
Чернецький Олександр
член національної збірної команди України з боротьби греко-римської, чемпіон України
20.
Шимечко (Каліна) Юлія
член національної збірної команди України з важкої атлетики, чемпіонка України
Стипендія для спортсменів з олімпійських видів спорту
у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів
1.
Аліксійчук Андрій
член національної збірної команди України з легкої атлетики, дворазовий чемпіон України серед молоді, перспективний спортсмен
2.
Будяк Анатолій
член національної збірної команди України з велосипедного спорту, чемпіон України
3.
Васильєв Максим
член національної збірної команди України з велосипедного спорту, триразовий чемпіон України
4.
Гончар Ігор
член національної збірної команди України з легкої атлетики, триразовий чемпіон України
5.
Єфімчук Надія
член національної збірної команди України з важкої атлетики, 5 місце – чемпіонат Європи серед молоді, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективна спортсменка
6.
Завертайло Геннадій
член національної збірної команди України з боротьби греко-римської, срібний призер чемпіонату світу серед кадетів, срібний призер Всесвітньої Гімназіади
7.
Коу Лей
член національної збірної команди України з тенісу настільного, чемпіон України
8.
Кірпулянський Дмитро
член національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства, бронзовий призер чемпіонату світу з біатлу
9.
Красуцька Анна
член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіонка України
10.
Кудряшов Валерій
член національної збірної команди України з вітрильного спорту, чемпіон України
11.
Куліков Ілля
член національної збірної команди України з важкої атлетики, 5 місце – чемпіонат Європи до 20 років, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
12.
Логвиненко Аліна
член національної збірної команди України з легкої атлетики, чотириразова чемпіонка України
13.
Малєєв Тимур
член національної збірної команди України з велосипедного спорту, дворазовий чемпіон України
14.
Меньшиков Іван
член національної збірної команди України з триатлону, чотириразовий чемпіон України
15.
Пироженко Наталія
член національної збірної команди України з легкої атлетики, чотириразова чемпіонка України
16.
Радюк Олена
член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіонка України
17.
Сітковський Олександр
член національної збірної команди України з легкої атлетики, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
18.
Соснова Віра
член національної збірної команди України з триатлону, чотириразова чемпіонка України
19.
Шелест Михайло
член національної збірної команди України з тхеквондо ВТФ, чемпіон України
20.
Шклярук Андрій
член національної збірної команди України зі стрільби кульової, чемпіон України
Стипендія для спортсменів з неолімпійських видів спорту
у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів
1.
Бичков Олексій
член національної збірної команди України з пауерліфтингу, триразовий чемпіон та срібний призер чемпіонату світу
2.
Білицький Леон
член національної збірної команди України з гирьового спорту, дворазовий срібний призер чемпіонату світу
3.
Булигіна Вікторія
член національної збірної команди України з ушу, чемпіонка світу з традиційного ушу, дворазова срібна та бронзова призерка чемпіонату Європи
4.
Гіда Владислав
член національної збірної команди України з кікбоксингу WAKO, переможець Кубку світу, дворазовий срібний призер чемпіонатів Європи
5.
Іванько Олексій
член національної збірної команди України з радіоспорту, чемпіон, срібний та дворазовий бронзовий призер чемпіонату світу, триразовий переможець та срібний призер Кубку світу, п’ятиразовий чемпіон та дворазовий срібний призер чемпіонату Європи зі спортивної радіопеленгації, триразовий срібний призер чемпіонату Європи зі спортивного радіоорієнтування
6.
Ковальов Данило
член національної збірної команди України з пауерліфтингу, чемпіон та чотириразовий срібний призер чемпіонату світу серед юніорів, п’ятиразовий чемпіон Європи серед юніорів, рекордсмен світу серед юніорів
7.
Мальцева Божена
член національної збірної команди України, дворазова чемпіонка світу з хортингу, дворазова чемпіонка світу з Комбат Дзю-Дзюцу, дворазова чемпіонка Європи з хортингу
8.
Марченко Антоніна
член національної збірної команди України з пауерліфтингу, дворазова бронзова призерка чемпіонату світу, триразова чемпіонка Європи, рекордсменка світу
9.
Моренко Єлизавета
член національної збірної команди України з сумо, дворазова бронзова призерка чемпіонату світу, срібна та бронзова призерка Кубку Європи, триразова чемпіонка, дворазова срібна та чотириразова бронзова призерка Європейських континентальних чемпіонатів
10.
Мусієнко Костянтин
член національної збірної команди України з пауерліфтингу, срібний призер чемпіонату світу, дворазовий переможець, срібний та бронзовий призер чемпіонату світу серед юніорів, чемпіон та бронзовий призер чемпіонатів Європи з пауерліфтингу та жиму лежачи, рекордсмен світу серед юніорів
11.
Рубець Олександр
член національної збірної команди України з пауерліфтингу, дворазовий чемпіон світу, триразовий чемпіон та срібний призер чемпіонату світу серед юніорів, рекордсмен світу серед юніорів
12.
Руднєв Владислав
член національної збірної команди України з боротьби самбо, чемпіон світу
13.
Терещенко Ганна
член національної збірної команди України з ушу, триразова чемпіонка світу з традиційного ушу, срібна призерка Кубку світу, чемпіонка та дворазова срібна призерка чемпіонату Європи
14.
Чорний Владислав
член національної збірної команди України з пауерліфтингу, бронзовий призер чемпіонату світу, дворазовий чемпіон та бронзовий призер чемпіонату світу серед юніорів, триразовий чемпіон та срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів, рекордсмен світу серед юніорів
15.
Штанько Сергій
член національної збірної команди України з радіоспорту, переможець, срібний та бронзовий призер Кубку світу, чемпіон, дворазовий срібний та бронзовий призер чемпіонату світу, семиразовий чемпіон та срібний призер чемпіонату Європи зі спортивної радіопеленгації, дворазовий бронзовий призер чемпіонату Європи зі спортивного радіоорієнтування
Стипендія для спортсменів з інвалідністю
у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів
1.
Бакланова Тетяна
член національної збірної команди України з шахів серед спортсменів з вадами слуху, чемпіонка світу
2.
Григор'єва Валентина
член національної збірної команди України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору, чемпіонка світу з пауерліфтингу, чемпіонка світу з жиму лежачи, триразова рекордсменка світу
3.
Дементьєв Єгор
член національної збірної команди України з велосипедного спорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, чемпіон, срібний та бронзовий призер чемпіонату світу, срібний призер Кубку світу
4.
Ібрагімов Дмитро
член національної збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, срібний призер чемпіонату Європи
5.
Кернична Сніжана
член національної збірної команди України зі спортивних танців на візках, чемпіонка, срібна та бронзова призерка чемпіонату Європи
6.
Кліпперт Сергій
член національної збірної команди України з плавання серед спортсменів з вадами зору, срібний призер чемпіонату Європи
7.
Комаров Олександр
член національної збірної команди України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, срібний та дворазовий бронзовий призер чемпіонату Європи
8.
Коюда Ярослав
член національної збірної команди України з веслування академічного серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, бронзовий призер чемпіонату світу
9.
Крайник Василь
член національної збірної команди України з плавання серед спортсменів з вадами розумово-фізичного розвитку, чемпіон та триразовий бронзовий призер чемпіонату Європи
10.
Романюк Юрій
член національної збірної команди України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору, чемпіон світу з пауерліфтингу, чемпіон світу з жиму лежачи, рекордсмен світу
11.
Семененко Ярослав
член національної збірної команди України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, триразовий чемпіон та срібний призер чемпіонату Європи, дворазовий рекордсмен світу
12.
Смирнов Віктор
член національної збірної команди України з плавання серед спортсменів з вадами зору, триразовий чемпіон, триразовий срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи
13.
Трусов Андрій
член національної збірної команди України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, дворазовий чемпіон, срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи
14.
Чуфаров Данило
член національної збірної команди України з плавання серед спортсменів з вадами зору, дворазовий срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи
15.
Шаульський Володимир
член національної збірної команди України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору, чемпіон світу з пауерліфтингу, бронзовий призер чемпіонату світу з жиму лежачи, рекордсмен світу
 
14.01.2019

Новини

 

Плани заходів
з 10.01 по 16.01.2022

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах