Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Інваспорт. Турнір з нард «Різдвяні зустрічі» в Краматорську

З 3 по 4 січня в місті Краматорськ відбувся традиційний турнір з нард для людей з інвалідністю «Різдвяні зустрічі», який організував Донецький регіональний центр «Інваспорт». 
 
У змаганні за коловою системою взяли участь спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату (команда Центру комплексної реабілітації – 10 осіб), вадами зору (УТОС Краматорська – один учасник), вадами слуху (УТОГ Краматорська – один учасник).
 
На відкритті змагань виступила директор Центру комплексної реабілітації «Донбас», депутат Краматорської міської ради Світлана Фоміна, яка привітала найкращих у місті спортсменів з інвалідністю за підсумками 2018 року - Олексія Філіппських (призер чемпіонату України з шахів серед спортсменів з вадами слуху) та Тетяну Бобровську (призерка чемпіонату України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату).
 
За підсумками дуже емоційної та запеклої боротьби призова трійка має такий вигляд:
І місце – Алікасум Мусаєв (зір);
ІІ місце – Іван Арєф’єв (УОРА);
ІІІ місце – Олександр Мельников (загальні захворювання).
 
Організатори заходу висловили подяку директорові Центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Донбас» Світлані Фоміній за допомогу у проведенні змагань.
 
04.01.2019