Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Десятки кращих спортсменів та тренерів Донеччини з неолімпійських видів спорту в 2018 році

Департаментом сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації визначені кращі в 2018 році спортсмени та тренери регіону.

Рейтинг складався за підсумками виступу атлетів на офіційних Всеукраїнських та міжнародних змаганнях в трьох категоріях: з олімпійських видів спорту, неолімпійських видів спорту та видів спорту серед осіб з інвалідністю.

До числа кращих представників Донеччини з неолімпійських видів спорту увійшли такі спортсмени: Олексій Іванько (радіоспорт), Сергій Штанько (радіоспорт), Олександр Рубець (пауерліфтинг), Костянтин Мусієнко (пауерліфтинг), Ганна Терещенко (ушу), Владислав Чорний (пауерліфтинг), Володимир Свістунов (пауерліфтинг), Антоніна Марченко (пауерліфтинг), Олексій Бичков (пауерліфтинг), Данило Ковальов (пауерліфтинг).

Підготували атлетів-неолімпійців тренери Іван Збандут (пауерліфтинг), Олексій Іванько (радіоспорт), Юлія Іванько (радіоспорт), Сергій Федоренко (пауерліфтинг), Віталій Болдирєв (ушу), Андрій Безуглий (хортинг), Олександр Олійник (кікбоксинг ISKA), Альона Бичкова (пауерліфтинг), Олег Рева (сумо), Олексій Бичков (пауерліфтинг).

10 кращих спортсменів Донецької області з неолімпійських видів спорту
за підсумками виступів у 2018 році

з/п
П.І.Б. спортсмена
Спортивне звання
Вид спорту
Кращі результати
2018 року
Сума балів
П.І.Б. тренера
1
Іванько Олексій Володимирович
заслужений майстер спорту України
радіоспорт
1м*3
Кубок Європи з радіоспорту. Міжнародні змагання “Меморіал Здіслава”, спортивна радіопеленгація
11-13.05.18, Польща
 
1м*5, 2м*2
Чемпіонат Європи з радіоспорту, спортивна радіопеленгація
30.05-03.06.18, Молдова
 
1м*3, 2м
Кубок світу, спортивна радіопеленгація
12-16.07.18, Болгарія
 
1м, 2м, 3м*2
Чемпіонат світу спортивна радіопеленгація
01-10.09.18, Корея
 
2м*3
Чемпіонат Європи спортивне радіоорієнтування
12-14.10.18, Польща
14968
Іванько Юлія Сергіївна
2
Штанько Сергій Валерійович
заслужений майстер спорту України
радіоспорт
Кубок Європи з радіоспорту. Міжнародні змагання “Меморіал Здіслава”, спортивна радіопеленгація
11-13.05.18, Польща
 
1м*7, 2м
Чемпіонат Європи з радіоспорту, спортивна радіопеленгація
30.05.-03.06.18, Молдова
 
1м, 2м, 3м
Кубок світу, спортивна радіопеленгація
12-16.07.18, Болгарія
 
1м, 2м*2, 3м
Чемпіонат світу спортивна радіопеленгація
01-10.09.18, Корея
 
3м*2
Чемпіонат Європи спортивне радіоорієнтування
12-14.10.18, Польща
13764
Іванько Олексій Володимирович
3
Рубець Олександр Сергійович
майстер спорту України міжнародного класу
пауерліфтинг
1м*3, 2м
Чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юніорів
(рекорд світу з присідань серед юніорів, рекорд світу серед юніорів у триборстві)
(03-09.09.18, ПАР)
 
1м*2
Чемпіонат світу з пауерліфтингу
Рекорд світу з жиму лежачи серед юніорів
(04-10.11.18, Швеція)
9304
Збандут Іван Васильович
4
Мусієнко Костянтин
Ігорович
майстер спорту України міжнародного класу
пауерліфтинг
Чемпіонат світу з пауерліфтингу (жим лежачи)
рекорд Європи серед юніорів; рекорд світу серед юніорів
(23-28.04.18, ПАР)
 
Чемпіонат Європи з пауерліфтингу
06-12.05.18, Плзень
(Чехія)
 
1м*2, 2м, 3м
Чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юніорів
03-09.09.18, ПАР
рекорд світу з жиму лежачи
 
Чемпіонат Європи з пауерліфтингу (жим лежачи)
09-14.10.18, Люксембург
8432
Федоренко Сергій Вікторович
5
Терещенко Ганна Юріївна
майстер спорту України міжнародного класу
ушу
1м, 2м*2
Чемпіонат Європи з ушу серед юніорів та дорослих (традиційні комплекси)
09-11.03.18 Угорщина
 
1м*3
Чемпіонат світу з традиційного ушу
18-26.10.18, Китай
 
ІІ Кубок світу з ушу
17-18.11.18, М’янма
7880
Болдирєв Віталій Іванович
6
Чорний Владислав Григорович
майстер спорту України міжнародного класу
пауерліфтинг
1м*3, 2м
Чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед юніорів
06-12.05.18, Чехія
рекорд світу серед юніорів з присідань, рекорд Європи серед юніорів зі станової тяги
 
1м*2, 3м
Чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юніорів
03-09.09.18, ПАР
рекорд світу з присідань серед юніорів
Чемпіонат світу з пауерліфтингу серед чоловіків
04-10.11.18 Швеція  
7532
Збандут Іван Васильович
7
Свістунов Володимир Ігорович
майстер спорту України міжнародного класу
пауерліфтинг
1м*3
Чемпіонат Європи з пауерліфтингу
06-12.05.18, Чехія
 
3м*3
Чемпіонат світу з пауерліфтингу
04-10.11.18, Швеція 
6760
Збандут Іван Васильович
8
Марченко Антоніна Анатоліївна
майстер спорту України міжнародного класу
пауерліфтинг
1м*3
Чемпіонат Європи з пауерліфтингу
06-12.05.18, Чехія
рекорд світу з жиму лежачи
 
3м*2
Чемпіонат світу з пауерліфтингу
04-10.11.18, Швеція 
6400
Федоренко Сергій Вікторович
9
Бичков Олексій Миколайович
заслужений майстер спорту України
пауерліфтинг
1м*3, 2м
Чемпіонат світу з пауерліфтингу
04-10.11,18, Швеція
 
6080
Бригада:
Бичкова Альона Юріївна,
Саєнко Володимир Григорович
10
Ковальов Данило Олександрович
майстер спорту України міжнародного класу
пауерліфтинг
1м*5
Чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед юніорів
06-12.05.18, Чехія
рекорд Європи з жиму лежачи серед юніорів
1м, 2м*4
Чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юніорів
03-09.09.18, ПАР
світовий рекорд з жиму лежачи серед юніорів
5080
Бригада:
Бичков Олексій Миколайович,
 Бичкова Альона Юріївна

10 кращих тренерів Донецької області з неолімпійських видів спорту
за підсумками 2018 року

з/п
П.І.Б. тренера
Почесне звання
Вид спорту
П.І.Б. кращих спортсменів –
вихованців тренера
Сума балів
1
Збандут Іван Васильович
заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури та спорту
пауерліфтинг
Рубець Олександр
Чорний Владислав
Свістунов Володимир
23596
2
Іванько Олексій Володимирович
заслужений майстер спорту України
радіоспорт
Штанько Сергій
Дворніков Данило
16740
3
Іванько Юлія Володимирівна
тренер
радіоспорт
Іванько Олексій
14968
4
Федоренко Сергій Вікторович
тренер вищої категорії
пауерліфтинг
Мусієнко Костянтин
Марченко Антоніна
14832
5
Болдирєв Віталій Іванович
заслужений тренер України
ушу
Терещенко Ганна
Булигіна Вікторія
12600
6
Безуглий Андрій Анатолійович
тренер
хортинг
Мальцева Божена
Богович Сергій
Шульга Владислав
11444
7
Олійник Олександр Олегович
тренер
кікбоксинг ISKA
Олійник Олександр
Брьохов Іван
Задніпряний Вадим
Калугін Сергій
9984
8
Бичкова Альона Юріївна
тренер вищої категорії
пауерліфтинг
Бичков Олексій
Ковальов Данило
Шевченко Андрій
8084
9
Рева Олег Борисович
заслужений тренер України
сумо
Моренко Єлизавета
Давиденко Олег
7300
10
Бичков Олексій Миколайович
заслужений майстер спорту України
пауерліфтинг
Ковальов Данило
Шевченко Андрій
5044
 
 
30.12.2018