Юлія Калина – бронзовий призер Гран-прі IWF в Баку

Українська важкоатлетка Юлія Калина стала третьою на міжнародному турнірі в Баку IWF Grand Prix & 2nd Baku International Cup. Представниця Донецької області виступала на цих змаганнях у категорії 58 кг.

Юлія Калина показала сумарний результат 200 кг. У ривку маріупольчанка підняла 92 кг, а в поштовху – 108 кг. В обох вправах спортсменка також була третьою. Відзначимо, що на чемпіонаті світу у Вроцлаві в жовтні лідер жіночої збірної Юлія Калина стала п’ятою з результатом 212 кг (94+118).

У Баку саме з такими показниками – 212 кг (94+118) – вдалося перемогти китаянці Шуай Вонг (Shuai WANG), для якої це був єдиний старт у цьому році. Один кілограм поступилася переможниці Лоредана-Олена Тома з Румунії – 211 кг (96+115кг).