Ганна Терещенко – срібна призерка Кубку світу з ушу

17-18 листопада в місті Янгон (М’янма) відбувся ІІ Кубок світу з ушу (таолу), який зібрав близько ста учасників з 21 країни.

Донецьку область на змаганнях гідно представила майстер спорту України міжнародного класу з ушу Ганна Терещенко з Маріуполя, вихованка заслуженого тренера України Віталія Болдирєва.

У розділі «чан цюань» (комплекси без зброї) наша спортсменка здобула срібну медаль, поступившись суперниці з Китаю лише 0,04 балами.

Нагадаємо, у жовтні 2018 року Ганна Терещенко стала 3-разовою переможницею чемпіонату світу з традиційного ушу (таолу) у Китаї.

За підсумками Кубку світу в Янгоні у скарбничці національної збірної, окрім «срібла» Терещенко, опинилось командне «золото», яке здобули Роман Рева, Артем Суонг та Данііл Фещенко.