У Слов’янську відбулася відкрита першість області «Надії Кіокушин» з Карате Кіокушинкайкан

7 грудня в Слов’янську відбулася відкрита першість Донецької області «Надії Кіокушин» з Карате Кіокушинкайкан у вагових категоріях серед дітей, юнаків, юніорів, дівчат та дорослих (версія ІКО Мацушима).

На відкритті змагань були присутні начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Слов’янської міської ради Тетяна Дерев’янко, президент Української Асоціації Карате Кіокушинкайкан Сергій Лукьянчиков, перший в Україні чемпіон світу з карате Кіокушинкай у ваговій категорії до 80 кг Сергій Доронін.

Учасниками першості, яка проводилася за розділом куміте, стали 17 команд, усього – 241 спортсмен.

За результатами змагань у командній першості кращими стали спортсмени донецького клубу «Кодо-кан», які завоювали 9 золотих медалей. Друге місце посіли представники Луганської обласної федерації Карате Кіокушин (6 перших місць), а третю сходинку між собою розділили спортсмени з Костянтинівки та донецького клубу «Альфа спорт» (по 4 перших місця).