Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Торські ігри» в Слов’янську визначив переможців

2 листопада в місті Слов’янськ, у спортивному залі КПНЗ «Міська КДЮСШ», відбувся XVI відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат «Торські ігри». У традиційних змаганнях взяли участь 18 команд з Донецької, Луганської, Харьківської областей, м. Київ (загалом - 231 спортсмен).

На урочистому відкритті змагань спортсменів привітали почесні гості: директор департаменту сім’ї, молоді, та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик, голова Слов’янської міської ради Вадим Лях, відповідальний секретар Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора, головний спеціаліст відділу організаційно-спортивної роботи управління з питань фізичної культури та спорту департаменту Володимир Киричик, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради Олександр Міщенко, депутат Слов’янської міської ради, президент федерації вільної боротьби міста Слов'янськ Юрій Кононенко, багаторазовий чемпіон Європи та світу з самбо і дзюдо серед ветеранів Георгій Пишняк.

Почесні гості побажали спортсменам чесної боротьби, досягнення нових спортивних результатів у традиційних змаганнях «Торські ігри». Кожен учасник доклав максимум зусиль на змаганнях для здобуття бажаної перемоги. Кращих визначено як в командній, так і в особистій першості.

За результатами проведених сутичок командні місця розподілились наступним чином: перше місце - м. Слов’янськ, друге місце - м. Київ, третє місце - м. Лозова.

Переможців і призерів відзначено грамотами, медалями, кубками та сувенірною продукцією від відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради, а також грошовими винагородами від Федерації вільної боротьби м. Слов’янськ та спонсорів турніру.

 
09.11.2018