Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






«Веселі старти» для школярів Селидового

30 жовтня в місті Селидове, в дитячо-юнацькій спортивній школі м. Селидове, відбувся міський етап обласних змагань серед школярів «Веселі старти». 
 
У змаганнях взяли участь переможці зональних етапів по освітнім округам: від міста Селидове - Цукуринська філія загальноосвітньої школи №6, від міста Українськ - загальноосвітня школа №12, від міста Гірник - загальноосвітня школа №18, від смт. Курахівка - загальноосвітня школа №22.
 
Організаторами заходу виступили виконком Селидівської міської ради,  відділи з сім’ї, молоді та спорту та освіти. Діти 2008 року народження змагалися в чотирьох  комплексних естафетах: «Швидкість з м’ячем», «Ловкий м’яч», «Флорбол», «Стрітбол». 
 
На відкритті змагань начальник відділу з сім’ї, молоді та спорту Сергій  Горбунов від імені Селидівського міського голови Віктора Ремізова привітав всіх учасників з виходом до міського етапу змагань, побажав чесної боротьби і перемоги.
 
За підсумками завзятої боротьби місця розподілилися таким чином:
І місце - загальноосвітня школа №18,
ІІ місце - Цукуринська філія загальноосвітної школи №6,
ІІІ місце - загальноосвітня школа №12.
 
Переможці і призери змагань отримали медалі від виконкому Селидівської міської ради, а команда загальноосвітньої школи №18 візьме участь в зональному етапі, який відбудеться 9 листопада в місті Селидове.
 
 
03.11.2018