Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


До Дня захисника України в Слов’янську провели Кубок Донецької області зі змішаних єдиноборств ММА

5-7 жовтня місто Слов’янськ гостинно зустріло учасників Кубка Донецької області зі змішаних єдиноборств (ММА) серед дітей, юнаків, юніорів, молоді та дорослих, присвяченого Дню захисника України. Змагання проходили на базі спортивного комплексу КПНЗ «Міська КДЮСШ».

Усього за звання кращих боролися 160 спортсменів з 12 міст Донецької, Луганської та Харківської областей: Рубіжного, Сєвєродонецька, Бахмуту, Лиману, Слов’янська, Краматорська, Дружківки, Костянтинівки, Мирнограду, Покровська, Маріуполя і Харкова.

Бійці різних вікових категорій, від 10 до 18 років та старші, мали змогу випробувати себе та зробити особистий внесок у результати командної першості.

У підсумку, кубок за перше командне місце вирушив до Маріуполя (тренери Олексій Юдін (СК «Барс»), Сергій Матросов (СК «ПАСЕ»), Євген Тузов (СК «Jack-Team»). У активі маріупольців – 12 золотих, 8 срібних та 7 бронзових медалей.

Другою стала команда міста Покровськ (тренер Артем Пятихатка, СК «Барс»), третьою – команда міста Дружківка (тренер Артем Будур, СК «Гладіатор»).

Переможців особистої першості нагородили медалями департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації та грамотами Донецького обласного відокремленого підрозділу «Федерація змішаних єдиноборств ММА України».

 
 
12.10.2018