Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Олександра Бєлобокова урочисто провели на «Ігри Нескорених-2018»

29 вересня в Маріуполі відбулись урочисті проводи єдиного представника Донецької області Олександра Бєлобокова на міжнародні змагання серед поранених військовослужбовців «Ігри нескорених» (англ. – Invictus Games), що в 2018 році проводитимуться в австралійському Сіднеї з 20 по 27 жовтня.

Захід прийшовся на день відзначення 240-річного ювілею міста Маріуполя. Зі святкової сцени щирі вітання та цінний подарунок Бєлобокову особисто передав голова Донецької облдержадміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць. Тепло привітав спортсмена та ветерана Збройних сил України і міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

З побажаннями продемонструвати кращі здібності й гідно представити рідний регіон до Олександра звернувся також директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик.

Напередодні подорожі в Сідней команді України, яка налічує 15 чоловік, залишилось провести третій тренувальний збір. Маріуполець Олександр Бєлобоков, за підсумками національного відбору та згідно з рішенням тренерського складу, готується до виступу в трьох дисциплінах: штовхання ядра, метання диска та веслування на тренажерах (хвилинний спринт).

Нагадаємо, під час участі у боях під Донецьком у 2014 році капітан ЗСУ Бєлобоков отримав осколкове поранення лівого передпліччя. До травми він професійно займався пауерліфтингом, має звання майстра спорту України міжнародного класу. Останні роки Олександр спеціалізується в легкоатлетичній дисципліні штовхання ядра, здобув звання майстра спорту України з легкої атлетики, має медалі чемпіонатів країни 2017 та 2018 років.

Змагання «Ігри нескорених» (англ. – Invictus Games) проводяться з 2014 року за ініціативи принца Гаррі. Ігри 2018-го стануть другими для збірної України – торік у Торонто (Канада) в активі наших ветеранів виявилось 14 медалей з шести видів спорту, серед яких 8 нагород є золотими.

 

  

За темою:

Олександр Бєлобоков представить Донеччину на Іграх Нескорених-2018

Олександр Бєлобоков – у випуску проекту «Нескорені» на UA|TV

 
01.10.2018