На Кубку України з боротьби самбо наші спортсмени стали третіми

З 29 листопада по 1 грудня в Києві проходив Кубок України з боротьби самбо.

Змагання зібрали 164 спортсмена з 23-х областей України та АР Крим.

Збірна команда Донецької області була представлена самбістами з Горлівки, Слов’янська, Шахтарська та Краматорська.

У командному заліку спортсмени нашого регіону посіли 3 місце, поступившись киянам та представникам Харківської області.

У особистому заліку призерами змагань стали сім спортсменів Донеччини.

Золоті медалі у ваговій категорії 68 кг здобули горлівчани Євген Коротков і Ганна Щербань.

«Срібло» завоювали представники Горлівки Валерія Ліповко (в/к 64 кг) і Зейнал Гусейнов (в/к 68 кг).

Бронзовими призерами стали Ілля Старов (в/к 74 кг) і Олександр Богданов (в/к 62 кг) з Горлівки, а також Ірина Анацька (в/к 60 кг) з Краматорська.

Додамо, що горлівських спортсменів тренують В’ячеслав Леонов та Андрій Старов, а наставником краматорчанки Ірини Анацької виступає Ігор Мацай.