Команда самбістів Донеччини посіла третє місце на Всеукраїнському турнірі на призи Дмитра Святоша

З 27 по 29 листопада в Харкові пройшов Всеукраїнській турнір з боротьби самбо серед юнаків та дівчат на призи Дмитра Святоша.

Усього в змаганнях взяли участь 480 спортсменів, які представляли 36 команд з усіх областей України.

Збірна команда Донецького регіону була представлена самбістами з Горлівки та Шахтарська.

У командному заліку наші спортсмени посіли 3 місце, поступившись збірним командам Харківської області та Алчевська.

У особистому заліку представниками Донеччини було завойовано дві срібні та п’ять бронзових медалей.