Спортсменка Донеччини стала призеркою командного чемпіонату України з художньої гімнастики

З 24 по 30 листопада в Луганську пройшов командний чемпіонат України з художньої гімнастики.

Донецький регіон на змаганнях представляла команда-переможниця обласної першості – збірна комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.

Призеркою чемпіонату України стала Валерія Ханіна, вихованка тренера Рози Тутової. Наша спортсменка посіла 2 місце в багатоборстві.

На жаль, більше нагород представницям Донеччини здобути не вдалося. Команда дівчаток, яка виступала за програмою 1 дорослого розряду, зайняла 9 місце. За програмою 1 юнацького розряду наші «художниці» стали сьомими, за програмою 2 юнацького розряду – восьмими. У підсумку, спортсменки Донецької області посіли 8 загальнокомандне місце.

Додамо, що золоті медалі чемпіонату України завоювали гімнастки з Києва.