Донецькі стрілки – кращі на чемпіонаті області

Минулого тижня в Донецьку пройшов чемпіонат області зі стрільби з пневматичної зброї.

Змагання проходили в стрілецькому тирі «Динамо». За перемогу та право називатися кращою командою Донецької області боролися спортсмени чотирьох міст – Донецька, Маріуполя, Артемівська та Горлівки. У складі донецької команди виступало 26 стрільців, а загальна кількість учасників склала 64 особи.

За підсумками змагань першими стали донецькі стрілки, які здобули досить легку перемогу. Набравши 612 очок, донеччани більш ніж на 70 залікових пунктів випередили срібного призера – команду міста Маріуполя. Третіми стали спортсмени з Артемівська.

Окремо слід відзначити особистий успіх донецького стрілка Максима Мандзюка, який на чемпіонаті області виконав норматив кандидата у майстри спорту.

По закінченні змагань переможці та призери чемпіонату були нагороджені грамотами.

Додамо, що за підсумками чемпіонату Донецької області сім стрільців були відібрані для участі у всеукраїнських змаганнях. Два спортсмени представляють Маріуполь, і п'ять - команду Донецька.