Валерія Бугайова – переможниця чемпіонату Європи з фітнесу

2-7 травня в іспанському місті Санта-Сусанна пройшов 50-й чемпіонат Європи з бодібілдингу та фітнесу серед майстрів і юніорів.

До складу збірної команди України цього року увійшло семеро атлетів Донецької області, які гідно змагалися з найсильнішими представниками низки країн Європи.

За підсумками завзятої боротьби золоту медаль у категорії «фітнес» до 166 см серед юніорок здобула 17-річна маріупольчанка Валерія Бугайова.

До числа фіналістів чемпіонату потрапили ще двоє спортсменів нашого регіону: краматорчанин Антон Ференц, який посів 4 місце у бодібілдингу в категорії до 95 кг, і маріупольчанка Ганна Бєлоусова, що стала п’ятою у фітнес-бікіні до 162 см.

У десятку найкращих увійшла також Яна Поліковська (фітнес-бікіні, до 169 см), а одинадцяту сходинку посів Дмитро Коротич (класичний бодібілдинг, понад 180 см).