Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Пауерліфтери Донеччини здобули «срібло» та «бронзу» чемпіонату світу з жиму лежачи

З 23 по 28 квітня в місті Потчефструм (Південно-Африканська Республіка) проходив чемпіонат світу з жиму лежачи. Традиційно потужно на змаганнях виступила збірна України з пауерліфтингу, яка здобула дві золоті, сім срібних, чотири бронзові нагороди та посіла третє загальнокомандне місце серед юніорів і чоловіків.

Свій внесок у національну медальну скарбничку зробили і два представника Донецької області Руслан Рузімурадов та Костянтин Мусієнко – уродженці міста Дружківка, яких підготував тренер вищої категорії Сергій Федоренко.

Рузімурадов у ваговій категорії до 74 кг серед юніорів потрапив у компанію з японцем Йосуке Кікучі та росіянином Валерієм Воротіліним. У підсумку, нашому спортсмену в третьому підході вдалося витиснути штангу 220 кг, другий результат – у пауерліфтера з Росії (230 кг), перший – у пауерліфтера з Японії (232,5 кг).

Суперниками Мусієнка, який виступив у ваговій категорії до 83 кг серед чоловіків, стали представники 8 країн: Данії, Казахстану, Німеччини, Норвегії, Південно-Африканської Республіки, Польщі, Росії, Японії. У першому підході Костянтин встановив юніорський рекорд Європи – 297,5 кг, а в другому підході оновив світовий юніорський рекорд – 302,5 кг, що принесло йому срібну нагороду змагань. Переможцем став Аскар Шоханов з Казахстану, у активі якого світовий рекорд серед чоловіків – 311 кг, а «бронзу» отримав японець Гокі Омуро, результат якого 290 кг.

 

 

 
02.05.2018

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах