Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Пауерліфтери Донеччини здобули «срібло» та «бронзу» чемпіонату світу з жиму лежачи

З 23 по 28 квітня в місті Потчефструм (Південно-Африканська Республіка) проходив чемпіонат світу з жиму лежачи. Традиційно потужно на змаганнях виступила збірна України з пауерліфтингу, яка здобула дві золоті, сім срібних, чотири бронзові нагороди та посіла третє загальнокомандне місце серед юніорів і чоловіків.

Свій внесок у національну медальну скарбничку зробили і два представника Донецької області Руслан Рузімурадов та Костянтин Мусієнко – уродженці міста Дружківка, яких підготував тренер вищої категорії Сергій Федоренко.

Рузімурадов у ваговій категорії до 74 кг серед юніорів потрапив у компанію з японцем Йосуке Кікучі та росіянином Валерієм Воротіліним. У підсумку, нашому спортсмену в третьому підході вдалося витиснути штангу 220 кг, другий результат – у пауерліфтера з Росії (230 кг), перший – у пауерліфтера з Японії (232,5 кг).

Суперниками Мусієнка, який виступив у ваговій категорії до 83 кг серед чоловіків, стали представники 8 країн: Данії, Казахстану, Німеччини, Норвегії, Південно-Африканської Республіки, Польщі, Росії, Японії. У першому підході Костянтин встановив юніорський рекорд Європи – 297,5 кг, а в другому підході оновив світовий юніорський рекорд – 302,5 кг, що принесло йому срібну нагороду змагань. Переможцем став Аскар Шоханов з Казахстану, у активі якого світовий рекорд серед чоловіків – 311 кг, а «бронзу» отримав японець Гокі Омуро, результат якого 290 кг.

 

 

 
02.05.2018

Новини

 

Плани заходів
з 21.06 по 27.06.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах