Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Перестало битися серце Віталія Степченка

Спортивна громадськість Донеччини зазнала непоправної втрати – на 51-му році життя помер Віталій Прокопович Степченко, майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксингу, шестиразовий чемпіон України з кікбоксингу ВАКО, призер чемпіонаті світу, тренер у Мирнограді.

Віталій народився 24 грудня 1967 року в Димитрові, і займатися спортом почав з дитинства. Він випробовував себе в багатьох видах єдиноборств: боксі, карате і змішаних єдиноборствах, але улюбленим і пріоритетним для нього став кікбоксинг.

6 травня 1996 року в Білій Церкві Віталій першим у Донецькій області отримав титул чемпіона Україна з кікбоксингу в розділі лоу-кік. Далі була перемога на Всесвітньому Кубку Націй 1997 року в Бухаресті (Румунія). У 1998 році на чемпіонаті СНД у Львові Степченко став кращим в універсальному бої. У 1999 році на чемпіонаті світу з кікбоксингу ВАКО, який проходив у місті Бішкек (Киргизстан), Віталій виборов друге місце. Також в листопаді 1999 року на чемпіонаті світу з карате Степченко в складному 10-раундовому поєдинку отримав титул чемпіона світу з карате. У тому ж 1999 році він здобув перемогу на Кубку СНД з кікбоксингу ВАКО в Батумі (Грузія). У 2003 році в Дніпропетровську, у віці 36 років, Віталій знову підтвердив титул чемпіона з кікбоксингу, провівши 5 поєдинків у вазі 67 кг.

Люди, які оточували Віталія Прокоповича, пам’ятають його як істинного патріота своєї справи, який зробив гідний внесок у життя Донеччини та України в цілому, чуйного та мудрого товариша. Його професійність, енергійність, відповідальність завжди будуть прикладом для колег.

Департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації висловлює щирі співчуття рідним та близьким Віталія Прокоповича.

 
12.04.2018