Наші кікбоксери здобули 31 медаль на Кубку України в Броварах

З 7 по 11 листопада в Броварах (Київська область) відбувся Кубок України з кікбоксингу серед дорослих.

Учасниками змагань, які проходили на двох рингах та двох татамі манежу школи ШВСМ м. Бровари, стали більше 1000 спортсменів з усіх регіонів нашої країни.

Донецьку область на Кубку України представляли більше 30 кікбоксерів.

Жорстке протистояння на змагання зав’язалось між спортсменами чотирьох областей: Донецької, Дніпропетровської, Харківської та Хмельницької. За підсумками цієї впертої боротьби кращими виявились харківські кікбоксери, які здобули всього на срібну медаль більше, ніж представники нашого регіону – 7 нагород проти 6-ти.

Загалом спортсмени Донеччини завоювали 20 золотих, 6 срібних та 5 бронзових медалей, таким чином підтвердивши свій високий клас. Проте, на жаль, уперше за останні більше ніж 10 років поступилися першим місцем у загальнокомандному заліку.

Наразі кікбоксери Донецької області в складі збірної команди України ведуть підготовку до Чемпіонату світу, який відбудеться в Анталії (Туреччина) наприкінці листопада - на початку грудня поточного року.