У Добропіллі фінішували змагання з футболу серед працівників вугільної промисловості

З 2 жовтня по 10 листопада в Добропіллі проводилися змагання з футболу серед працівників вугільної промисловості. Місцем проведення матчів стали стадіон «Авангард» у Добропіллі та стадіон в Білозерську.

Організаторами змагань виступили: терком профспілок працівників вугільної промисловості, міський відділ з фізичної культури і спорту та Добропільський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Усього за перемогу в турнірі боролися 220 працівників з наступних шахт: «Добропільська», «Білозерська», «Білицька», «Новодонецька», «Піонер», «Алмазна» та ЦОФ.

Тріумфатором із місячних футбольних баталій вийшла команда шахти «Добропільська». Друге місце посів колектив шахти «Білозерська», третє місце – ЦОФ.

Переможці змагань були нагороджені кубками, медалями, грамотами, грошовими винагородами та спортивним інвентарем.