Донецькі спортсмени здобули 6 нагород на чемпіонаті України з годзю-рю карате та джундокан карате

25-27 жовтня в Одесі відбувся фінал XIII Кубку України з окінавського Годзю-рю карате-до і Рюкю Кубудо джундокан серед кадетів та дорослих.

Донецьку область на змаганнях представляли 10 спортсменів, які здобули 6 нагород.

Призерами стали:

- у категорії 17 років і старше – Катерина Сукачова, яка стала першою в розділах «ката», «куміте» та «рангу-кай»;

- у категорія 9 років – Артем Абсалямов, який посів 2 місце в розділі «ката» та 3 місце в розділі «рангу-кай»;

- у категорії 18 років і старше – Влад Кірбаба, який став другим у розділі «куміте».

Також у цей термін в Одесі проходив семінар під керівництвом шеф-інструктора та президента Jundokan International Теруо Чинена (9 дан окінава Годзю-Рю). Наша спортсменка Катерина Сукачова, яка є вихованкою Володимира Гребцова – голови Донецького осередку окінавського годзю-рю і рюкю кобудо джундокан України – отримала чорний пояс (1 дан) з годзю-рю карате.