Юлія Каліна посіла п’яте місце на чемпіонаті світу з важкої атлетики

На чемпіонаті світу з важкої атлетики у Вроцлаві (Польща) в категорії 58 кг ​​свої виступи завершила Юлія Калина з Маріуполя.

За підсумками двоборства наша важкоатлетка в сумі підняла 212 кг (94 кг – у ривку і 118 кг – у поштовху) і посіла п'яте місце.

У ривку Юлія Калина посіла 7 місце, у поштовху – 4 місце.

Для маріупольської спортсменки це був перший старт після Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні, на яких, нагадаємо, Юлія завоювала бронзову медаль, піднявши в сумі 235 кг (106 кг – у ривку і 129 кг – у поштовху).

Чемпіонкою світу 2013 року у ваговій категорії 58 кг ​​стала Син-Чун Ку з Тайваню з результатом 241 кг (у ривку – 108 кг і в поштовху – 133 кг). Срібною призеркою стала Марія Олександра Ескобар Гуерреро (Еквадор) – 225 кг (у ривку – 103 кг і в поштовху – 122 кг). Бронзову медаль завоювала росіянка Олена Шадріна з результатом 218 кг (96 кг – у ривку і 122 кг – у поштовху).

Ще один представник Донецької області Артем Удачин виступатиме на чемпіонаті світу в категорії понад 105 кг. Змагання цієї категорії пройдуть у неділю, 27 жовтня.