Сніжана та Володимир Керничні – володарі «золота» і «бронзи» чемпіонату світу зі спортивних танців на візках

Паралімпійська збірна команда України зі спортивних танців на візках у складі 16-ти спортсменів стала найкращою в боротьбі з представниками 22-х країн світу за найвищі нагороди чемпіонату світу, що з 21 по 22 жовтня проходив у бельгійському місті Малле. Усього в доробку українських танцюристів – 17 медалей, серед яких 9 золотих, 4 срібних та 4 бронзові.

Свій внесок у загальний успіх національної збірної зробили представники Донеччини – майстри спорту України міжнародного класу зі Слов'янська Сніжана та Володимир Керничні. У їх активі 4 нагороди.

Найвищий результат наші спортсмени показали в програмі «Duo Latin Class 1», де здобули золоті медалі. Також Керничні стали бронзовими призерами в програмі «Duo Standard Class 1».

Окрім цього, Сніжана отримала дві «бронзи» у особистих змаганнях. У перший день світової першості вона була однією з кращих у програмі «Women's Singls Class 1», а в другий – у програмі «Women's Singls Freestyle Class 1».