День захисника України: показові виступи чемпіонів і новачків у Бахмуті

14 жовтня у Бахмуті масштабно відзначили День захисника України. Своїми показовими виступами імениті спортсмени порадували численних глядачів, які прийшли святкувати на площу Свободи.
Переможці та призери всеукраїнських і міжнародних змагань - з вільної боротьби, карате, сумо, ушу, кікбоксингу, боксу, дзюдо, хортингу - намагалися якнайкраще представити свій вид єдиноборств. Спортсмени продемонстрували силу, спритність, швидкість пересування, майстерність володіння своїм тілом, красу фізично розвитої людини.
Поряд із ними початківці і юні спортсмени демонстрували свої навички, а п’ятирічні сумоїсти - завзятість і волю до перемоги. Спортивний характер допоміг всім учасникам виконувати свої завдання на відмінно, незважаючи на негоду.
Нехай і надалі для наших хлопців спорт буде надійним помічником і вірним другом в успішному, здоровому та цікавому житті!