У Ясинуватій відбулись змагання серед юних любителів екстриму на велосипедах

Площа Леніна для своїх тренувань облюбували юні любителі екстриму на спеціальних велосипедах. Ясинуватський міський центр «Спорт для всіх» вперше провів змагання для цих хлопців.

Програма складалася з двох видів: стрибки на велосипеді через планку і виконання трюків (довільна програма).

У програмі Bunny-hop кращий результат – 92 см – показав Артем Казмірчук (Донецький політтехнікум), на другому місці з результатом 80 см – Юхим Ерак (Ясинуватський професійний ліцей залізничного транспорту). І з результатом 73 см третє місце зайняв Олександр Тесленко (ЗШ № 7).

У програмі Street перше місце посів Артем Казмирчук, набравши 37 балів. Дмитро Гавлонський зі школи № 7 зайняв друге місце із результатом 27 балів. Трохи від нього відстав Юхим Ерак (26,5 балів).

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами міського центру «Спорт для всіх».