Донеччани Тетяна Джабраїлова і Денис Григоренко – бронзові призери Континентального кубка Європи з дзюдо

З 11 по 13 жовтня в Мінську (Білорусія) пройшов Континентальний кубок Європи з дзюдо серед чоловіків і жінок.

У змаганнях взяло участь 350 спортсменів з 24 країн.

У складі збірної команди України Донецьку область представляли 4 спортсмени:

- у ваговій категорії 48 кг – Тетяна Джабраїлова – Донецьк - Краматорськ, ШВСМ, тренер – Ящук Н.П.;
- у ваговій категорії 70 кг – Марина Андрієвська – Донецьк, ШВСМ, тренер – Ящук Н.П.;
- у ваговій категорії 81 кг – Денис Григоренко – Донецьк - Харцизськ, ШВСМ, тренери – Кудрявцев П.А., Гуцало І.П.;
- у ваговій категорії 78 кг – Ксенія Дарчук – Слов’янськ, ШВСМ, тренер – Ігнатенко Д.

Тетяна Джабраїлова впевнено виграла першу зустріч у спортсменки з Білорусії, але в півфіналі у впертій боротьбі програла співвітчизниці з України. У боротьбі за третє місце Тетяна впевнено переграла дзюдоїстку з Німеччини.

Денис Григоренко першу зустріч виграв у представника з Білорусії, але в другій програв спортсмену з Угорщини. Надалі Денис впевнено обіграв дзюдоїста з Чехії і в боротьбі за 3 місце вийшов переможцем над голландським спортсменом.

На жаль, інші спортсмени Донеччини не змогли стати призерами змагань. Ксенія Дарчук зайняла п’яте місце, а Марина Андрієвська – сьоме.