Команда Донецької області завоювала 3 медалі на відкритому Кубку України з тхеквондо ВТФ

З 7 по 9 жовтня в Харкові відбувся черговий відкритий Кубок України з тхеквондо ВТФ.

Участь у змаганнях взяло близько 600 спортсменів з 20 країн світу, серед яких – Росія, Греція, Туреччина, Швеція, Іран, Гана, Кенія, Чилі.

За підсумками турніру перше загальнокомандне місце посіли спортсмени з Києва, друге – з Харкову, третє – із Запоріжжя. До п’ятірки кращих команд увійшли гості з Ірану і Білорусії.

Команда Донецької області завоювала 3 медалі: Алія Мурсалимова здобула «золото», Анастасія Шибудненко – «срібло», Влад Юсименко – «бронзу».