Спортсмени Донеччини здобули три медалі на чемпіонаті Європи з карате Кіокушинкайкан, який відбувся в Донецьку

12 жовтня в Донецьку на арені «Дружба» відбувся VIII Чемпіонат Європи з карате Кіокушинкайкан.

Учасниками Чемпіонату стали 175 спортсменів – найсильніші представники напряму карате Кіокушинкайкан з 27 країн світу.

Україну на змаганнях представляли 30 атлетів.

Спортсмени Донецької області у змаганнях серед чоловіків стали володарями трьох медалей: золотої, срібної та бронзової. Максиму Максимову не було рівних у ваговій категорії до 70 кг, другим у тій же ваговій категорії став Абдулкадир Раджабов, а Данило Дрьомін здобув «бронзу» у ваговій категорії +80 кг. Тренує спортсменів Сергій Лук’янчиков, який є президентом Української Асоціації Карате Кіокушинкайкан.

За підсумками змагань збірна України має у своєму активі 6 нагород: 1 золоту, 2 срібні та 3 бронзові. Серед жінок у ваговій категорії до 65 кг володаркою срібної медалі стала Ольга Лещук (Волинська обл.), «бронзи» – Ірина Новосад (АР Крим) у ваговій категорії до 60 кг та Вікторія Пампура (Луганська обл.) у ваговій категорії до 65 кг.

У загальнокомандному заліку українці посіли третє місце. Першими стали спортсмени з Ірану, які завоювали 2 «золота», 3 «срібла» та 2 «бронзи», другими – росіяни (2-1-5).