Олександр Кузнецов вийшов у чвертьфінал баскетбольних змагань XXIII літніх Дефлімпійських ігор

24 липня в Самсуні (Туреччина) у шостий день ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор завершився груповий етап баскетбольних змагань.

Феєрично у групі B серед чоловіків виступила збірна України, яка здобула 5 перемог у 5 матчах. 19 липня вона була сильнішою за спортсменів Кенії (78:21), 20 липня – Аргентини (70:63), 21 липня – Словенії (60:57), 23 липня – Австралії (52:45) і, нарешті, 24 липня святкувала успіх у зустрічі з Росією (68:65).

Представник Донецької області в складі української команди – Олександр Кузнецов з Маріуполя (20 липня йому виповнилося 39 років) – вийшов на майданчик у всіх зазначених іграх. З Кенією він провів 16:41 хв., за які заробив 15 очок; з Аргентиною його статистика така – 14:37 хв., 7 очок; зі Словенією – 16:41 хв., 3 очка; з Австралією – 19:19 хв., 1 очко; з Росією – 18:22 хв., 3 очка.

У чвертьфіналі суперником збірної України буде команда господарів змагань – збірна Туреччини. Цей матч відбудеться 25 липня, початок – о 18:30. Пари інших чвертьфіналістів виглядають так: Венесуела – Аргентина, Литва – Словенія, Росія – Греція.

Додамо, що за підсумками шести днів Дефлімпійських ігор у активі українських спортсменів – 46 нагород (8 золотих, 15 срібних та 23 бронзові) та друга стійка позиція після команди Росії. Атлети Донецької області на сьогоднішній день здобули 1 золоту, 1 срібну та 2 бронзові медалі.