Кікбоксери Донецької області здобули 3 медалі на Кубку світу в Італії

З 15 по 18 червня в італійському місті Ріміні проходив Кубок світу з кікбоксингу WAKO «BestFighter», де українська збірна завоювала 21 медаль (8 золотих, 7 срібних та 6 бронзових).

Свій внесок у цей здобуток зробили спортсмени федерації кікбоксингу Донецької області, вихованці обласної дитячо-юнацької спортивної школи з кікбоксінгу.

Микита Братчук у розділі кік-лайт виборов «срібло» серед юніорів (вагова категорія 70 кг) та посів 5 місце серед дорослих (вагова категорія 69 кг).

Наталія Мартюхіна напередодні Всесвітніх ігор, які проходитимуть 20-30 липня в польському Вроцлаві, стала бронзовою призеркою в розділі кік-лайт у ваговій категорії 60 кг.

Тренером Микити та Наталії є Віталій Лі.

Також гідно представив Донецьку область Владислав Гіда з Курахового, який тренується під керівництвом Артема Дріги. У розділі фул-контакт у ваговій категорії 57 кг Влад піднявся на другу сходинку п’єдесталу.

Загалом участь у змаганнях взяли близько 1800 спортсменів з 40 країн світу.