Наші атлети здобули три медалі на Кубку України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату

З 27 по 29 вересня в Дніпропетровську пройшов Кубок України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Донецька область була представлена на змаганнях п’ятьма спортсменами: Антон Крюков, Равіль Ахмаров, Олексадр Подсекін (усі – з Маріуполя), Вадим Калініченко (Макіївка) та Валерія Леонова (Торез).

Антон Крюков став чемпіоном змагань з результатом 212 кг, встановивши рекорд України. Спортсмени Равіль Ахмаров та Вадим Калініченко вибороли «срібло» та «бронзу» відповідно. Олександр Подсекін показав четвертий результат у своїй ваговій категорії. Валерія Леонова, на жаль, не впоралася із замовленою вагою.