Гирьовики Донецької області – на п’єдесталі чемпіонату Європи

З 11 по 15 травня в латвійському місті Даугавпілс проходив чемпіонат Європи з гирьового спорту серед дорослих, юніорів та юніорок.

Донецьку область у складі збірної команди України гідно представили два спортсмени.

Леон Білицький з Покровського району завоював три золоті медалі у ваговій категорії понад 95 кг: серед юніорів – з видів програми двоборство та естафета, серед дорослих – з програми двоборства.

Костянтин Тимченко з Волновахи серед юніорів також став володарем «золота» у естафеті, та, окрім цього, у двоборстві у ваговій категорії 73 кг за підсумками завзятої боротьби посів 2 місце.

Тренером Леона є його батько Валерій Білицький, тренером Костянтина – Олег Кривцов.

У командному заліку Україна посіла другу сходинку, як серед юніорів, так і серед дорослих. Усього за звання найсильніших гирьовиків змагалися 337 спортсменів з 21 країни Європи.