Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Донецька школа вищої спортивної майстерності визначила 10 кращих спортсменів та тренерів 2012 року

На тренерській раді старших тренерів відділень, яка відбулася 23 січня 2013 року, були підведені підсумки роботи школи вищої спортивної майстерності за 2012 рік та визначені по десять її кращих спортсменів та тренерів.

Десятка кращих спортсменів ШВСМ 2012 року

Місце
Прізвище, ім'я спортсмена
Вид спорту
Результат
1
Саладуха Ольга
Легка атлетика
Олімпійські ігри - 3 м.
2
Каліна Юлія
Важка атлетика
Олімпійські ігри - 3 м.
3
Логвіненко Аліна
Легка атлетика
Олімпійські ігри - 4 м.
4
Маслівець Ольга
Вітрильний спорт
Олімпійські ігри - 4 м.
5
Лазарева Тетяна
Вільная боротьба
Олімпійські ігри - 5 м.
6
Береснєва Ольга
Плавання
Олімпійські ігри - 7 м.
7
Блошенко Андрій
Дзюдо
Олімпійські ігри - 9 м.
8
Дзеркаль Ганна
Плавання
Чемпіонат Європи - 2 м.
9
Борисік Ігор
Плавання
Чемпіонат Європи - 2 м.
10
Приступа Дарина
Легка атлетика
Чемпіонат Європи - 1 м.

Десятка кращих тренерів ШВСМ 2012 року

Місце
ПІБ тренера
Кращий результат спортсмена
1
Бойко Анатолій Григорович
Саладуха О. - 3 м. - Олімпійські ігри
2
Шведов Віталій Володимирович
Каліна Ю. - 3 м. - Олімпійські ігри
3
Чумак Анатолій Іванович
Логвіненко А. - 4 м. - Олімпійські ігри
Приступа Д. - 1 м. - Чемпіонат Європи
4
Оберемко Володимир Анатолійович
Маслівець О. - 4 м. - Олімпійські ігри
5
Шепелєв Григорій Миколайович
Лазарева Т. - 5 м. - Олімпійські ігри
6
Береснєв Олександр Андрійович
Береснєва О. - 7 м. - Олімпійські ігри
7
Кудрявцев Петро Олексійович
Блошенко А. - 9 м. - Олімпійські ігри
8
Шамич Володимир Миколайович
Дзеркаль Г. - 2 м. - Чемпіонат Європи
Борисік І. - 2 м. - Чемпіонат Європи
9
Тобіас Денис Юрійович
Дмитренко Руслан - 4 м. - Кубок світу; 3 командне місце - Кубок світу
10
Гребеннікова Ірина Вікторівна
Гречихина О. - 2 м. - Чемпіонат Європи
Голядкіна М. - 2 м. - Чемпіонат світу (юніори)

Вітаємо спортсменів та тренерів! Бажаємо нових перемог та успіхів на спортивній арені у наступному році!

 
25.01.2013

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах